Nemokamas pristatymas 2-in-1 Pen lituoklio - HT-1937 (Sidabras) Dujų lituoklio Fakelas Įrankio Patarimas naudoti Butano Dujos

€12.12

  • Pakuotės Svoris: 0.2kg (0.44lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 12cm x 10cm x 8cm (4.72in x 3.94in x 3.15in)

Didmeninė pen tipo dujos, 3-in-1 dujų lituoklio HT-1937 su gaisro kvėpavimo galvos ir platinimo vadovas nešiojamų Pavadinimas: pieštuko tipo dujų lituoklio Modelis: HT-1937 Pripildymo talpa: 12ml Temperatūra: liepsnos temperatūra 1300 laipsnių, lituoklio temperatūra-450 laipsnių Medžiaga: Plastikas + Metalas naudojimo Instrukcijos Pirma, pildymas dujų 1, naudojant aukštos kokybės dujų pripildymo, ir patvirtinta ne OFF jungiklis yra įjungtas, ir tada papildyti. 2, dujų bakas yra importuojami į poras, spaudimą pripučiami. 3, apie 10 sekundžių, pildo užpildymo dujos, palaukite keletą minučių, todėl, kad dujų stabilumo, pakartotinai naudoti. 4, jei dujų pilamas, uodega lizdo šnypštimo garsas, šiek tiek slėgio su pieštuko galiuką į oro įsiurbimo, galite pašalinti. Antra, uždegimo 1, įdėti patarimas 2 pastumkite jungiklį į " ON " išgirsti "šnypštimo" garso. 3, su uždegimo sistema arba lengvesni, uždegimo netoli bendras. 4, ugnies, degančios 3 minutes, kol gaisras buvo įdėti mažiau, patarimas toliau šilumos. 5, reguliuoti dydį liepsna "ten" kryptimi kryptimi ". Šio produkto temperatūrai iki 1300 laipsnių (geležies temperatūra-450 laipsnių), turėtų atkreipti dėmesį į saugos, išnaudojo po jungiklis yra išjungtas į padėtį "IŠJUNGTA". 7, naudojant dujų lituoklio, atkreipkite ypatingą dėmesį turi palaukti, kol liepsnos visiškai pašalinti lituoklio objektų raudona linija operacija, liepsnos dydis nėra didelis, siekiant išplėsti patarimas gyvenimą. 8, liepsnos ilgis apie 1.2-2.2 cm. Trečia, atkreipkite dėmesį: 1, pakeisti jungtis, turi būti kietas nustatomos, keičiamos ar pasikeitė iš anksto. 2, patarimas naudoti aukštos temperatūros ir karšto, nelieskite jos. 3, reguliavimo rankenėlė gali kontroliuoti dujų ir dujų temperatūra, paprastai gali pateikti vidurinėje padėtyje. 4, po naudojimo ir atvėsinus, pakartotinio rinkimo, ne toli nuo šilumos šaltinių ar tiesioginių saulės spindulių. 5, vaikai neturėtų būti naudojami, turi būti pateiktas tinkamai surinkimo. 6, naudojame aukštos kokybės konservai dujomis užpildyti, užpildykite atokiau nuo ugnies šaltinio. 7, Yin Wasi ar mažiau turi tam likučių, kokybės, reguliaraus valymo antgalis yra būtina. , Išvalykite purkštuką paspaudus ant dujų bako angos srove iki valymo poveikį. 9 išvengti Zhongshuai. 10 Kai bet kuriuo atveju, nebandykite ardyti ar remontuoti.


  • Temperatūra: Liepsnos 1300 lituoklio 450
  • Modelio Numeris: HT-1937 m.
  • Medžiaga: metalo
  • Naudojimas: elektroninių suvirinimo

Žymos: pen lituoklio, dujų lituoklio, Lituoklio, Pigūs pen lituoklio, Aukštos Kokybės dujų lituoklio, Kinija lituoklio Tiekėjų.

Jums taip pat patiktų